|Nuno|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez kaprysny bo kolegi nie ma
2
Gdzie te czasy że się lało wszystkich jak leci bez wyliczania minut... Teraz widząc Rakiticia i Suareza w składzie wielki niepokój o przyszłość. Kto to zapoczątkował, Enrique czy to może takie silne pokłosie rewanżu z Romą?
0
Albo robią to samo co wielokrotnie Real nam, podbijając cenę i w ostateczności się wycofując
1
Helikopter w ogniu
0
ładną laurkę Arsenal wystawił Suarezowi
https://www.arsenal.com/news/what-we-can-expect-denis-suarez
1
Były czasy że mecze z Atleti były treningami
5-0
0
To opóźnia nową wersję rambli?
2
Jest tu ktos kto pamieta strone z archiwalnymi multimediami FC Barcelony? Byly gole, skroty, a czasem i pelne spotkania bodaj od poczatku 21 wieku? Z tego co pamietam byla po hiszpansku.
Barca 6 - 1 Atleti
Moze ktos z administracji?
1
Celtics nie może go przyjąć nie oddając Irvinga
0
To co powiesz o wrzutkach Roberto
0
Z tym ze Pinto nie miał aż takiej jakości i dobrze się czuł w swojej roli
0
Zagra pewnie jeszcze w ostatniej kolejce jak tytul bedzie rozstrzygnięty
1
Siiiiiiiiiiii
1
Wsty za tego Suareza raz po raz
3
Rozmawiał z Tuchelem, Guardiolą, a Waldemar w tym czasie robił zdjęcia z motywem śmierci.
2
Fajnie, w końcu będzie co pooglądać
1
Przydalby sie taki Marquez do posylania pilek na Dembele
0
Jeszcze nie bylo? Valdek zostaje na nastepny sezon.
2
W Barcelonie lepsze okazje niż Saturnie.
3
Wielki gracz, ale podkreślę raz jeszcze, nie da się patrzeć na jego mowę ciała. Gość wygląda jakby grał za karę.
0
Pod WiFi. Z żadną inną stroną nie ma problemów jak z tą (podczas meczów) teraz jak piszę jest ok.
0
Tnie strasznie ta strona w wersji mobilnej @Robertinho
0
Mowa ciała Cou okropność, od początku sezonu
38
Wspolczuje ludziom, ktorzy musza sluchac tego na co dzien.
0
Druga ZP dodadza czy jest przekazywana?
0
Ja zawsze biorę czystą. Nie sposób wybrać zawodnika czy też numer, zwłaszcza będąc fanem Barcelony.
1
Do spania.
0
Trybuny klasa dziś
1
To co się dzieje nagminnie w ostatnich 20-30 minutach każdego meczu kiedy jest przewaga jednej bramki jest po prostu śmieszne. Gra na czas to chyba obecnie największa indolencja tego sportu.
0
Richard Branson się kłania.
Wczoraj w radiu mówili że pracownicy Wagamamy (restauracja w UK) dostali po 1000f na łeb premii świątecznej.