0

Suarez kaprysny bo kolegi nie ma

2

Gdzie te czasy że się lało wszystkich jak leci bez wyliczania minut... Teraz widząc Rakiticia i Suareza w składzie wielki niepokój o przyszłość. Kto to zapoczątkował, Enrique czy to może takie silne pokłosie rewanżu z Romą?

0

Albo robią to samo co wielokrotnie Real nam, podbijając cenę i w ostateczności się wycofując

1

Helikopter w ogniu

0

ładną laurkę Arsenal wystawił Suarezowi
https://www.arsenal.com/news/what-we-can-expect-denis-suarez

1

Były czasy że mecze z Atleti były treningami

5-0

0

To opóźnia nową wersję rambli?

2

Jest tu ktos kto pamieta strone z archiwalnymi multimediami FC Barcelony? Byly gole, skroty, a czasem i pelne spotkania bodaj od poczatku 21 wieku? Z tego co pamietam byla po hiszpansku.

Barca 6 - 1 Atleti



Moze ktos z administracji?

1

Celtics nie może go przyjąć nie oddając Irvinga

0

To co powiesz o wrzutkach Roberto

0

Z tym ze Pinto nie miał aż takiej jakości i dobrze się czuł w swojej roli

0

Zagra pewnie jeszcze w ostatniej kolejce jak tytul bedzie rozstrzygnięty

1

Siiiiiiiiiiii

1

Wsty za tego Suareza raz po raz

3

Rozmawiał z Tuchelem, Guardiolą, a Waldemar w tym czasie robił zdjęcia z motywem śmierci.

2

Fajnie, w końcu będzie co pooglądać

1

Przydalby sie taki Marquez do posylania pilek na Dembele

0

Jeszcze nie bylo? Valdek zostaje na nastepny sezon.

2

W Barcelonie lepsze okazje niż Saturnie.

3

Wielki gracz, ale podkreślę raz jeszcze, nie da się patrzeć na jego mowę ciała. Gość wygląda jakby grał za karę.

0

Pod WiFi. Z żadną inną stroną nie ma problemów jak z tą (podczas meczów) teraz jak piszę jest ok.

0

Tnie strasznie ta strona w wersji mobilnej @Robertinho

0

Mowa ciała Cou okropność, od początku sezonu

38

Wspolczuje ludziom, ktorzy musza sluchac tego na co dzien.

0

Druga ZP dodadza czy jest przekazywana?

0

Ja zawsze biorę czystą. Nie sposób wybrać zawodnika czy też numer, zwłaszcza będąc fanem Barcelony.

1

Do spania.

0

Trybuny klasa dziś

1

To co się dzieje nagminnie w ostatnich 20-30 minutach każdego meczu kiedy jest przewaga jednej bramki jest po prostu śmieszne. Gra na czas to chyba obecnie największa indolencja tego sportu.

0

Richard Branson się kłania.
Wczoraj w radiu mówili że pracownicy Wagamamy (restauracja w UK) dostali po 1000f na łeb premii świątecznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?